MSI KATANA 17 HX B14WGK -045 TR İ7-14650HX 32GB RAM RTX 5070 8 GB 1TB SSD 17.3" QHD 240Hz W11 NOTEBOOK
Sıfır
1 Adet Stokta
0,00 ₺
KDV HariçÖzellikler
Marka: MSI
İşlemci: İ7-14650HX
RAM: 32 GB
Disk: 1 TB SSD
Ekran: 17.3"
İşletim Sistemi: Win11Pro
MSI KATANA 17 HX B14WGK -045 TR İ7-14650HX 32GB RAM RTX 5070 8 GB 1TB SSD 17.3" QHD 240Hz W11 NOTEBOOK
| Marka | MSI |
| İşlemci | İ7-14650HX |
| Sistem Belleği | 32 GB |
| Disk Kapasitesi | 1 TB SSD |
| Ekran Boyutu | 17.3" |
| Ekran Çözünürlüğü | 2560 x 1440 |
| Ekran Kartı Belleği | 8GB HARICI |
| İşletim Sistemi | Win11Pro |
| Durum | Sıfır |
| Stok | 1 Adet |
Ek Özellikler:
RGB KLAVYE AYDINLATMA
Garanti
Garanti bilgisi belirtilmemiştir.
Hediye
Bu ürün için hediye bulunmamaktadır.