MSI CYBORG 15 A13VE-2268XTRNN I i5-13420H I 16 GB RAM I 512 GB SSD I 15.6" FHD I Notebook
Sıfır
2 Adet Stokta
0,00 ₺
KDV HariçÖzellikler
Marka: MSI
İşlemci: İ5-13420H
RAM: 16 GB
Disk: 512GB
Ekran: 15.6"
İşletim Sistemi: Win11Pro
MSI CYBORG 15 A13VE-2268XTRNN I i5-13420H I 16 GB RAM I 512 GB SSD I 15.6" FHD I Notebook
| Marka | MSI |
| İşlemci | İ5-13420H |
| Sistem Belleği | 16 GB |
| Disk Kapasitesi | 512GB |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 |
| Ekran Kartı Belleği | 6GB HARICI |
| İşletim Sistemi | Win11Pro |
| Durum | Sıfır |
| Stok | 2 Adet |
Ek Özellikler:
RGB Aydınlatma Klavye
Garanti
2 Yıl
Hediye
Bu ürün için hediye bulunmamaktadır.