Lenovo Th,nkPad X1 Yoga Gen 1 i7-6600U CPU I 16GB RAM I 256 GB SSD I 14" WQHD TOUCH I W11 Notebook
İkinci El
1 Adet Stokta
0,00 ₺
KDV HariçÖzellikler
Marka: Lenovo
İşlemci: i7 6600U
RAM: 16 GB
Disk: 256GB
Ekran: 14"
İşletim Sistemi: Win11Pro
Lenovo Th,nkPad X1 Yoga Gen 1 i7-6600U CPU I 16GB RAM I 256 GB SSD I 14" WQHD TOUCH I W11 Notebook
| Marka | Lenovo |
| İşlemci | i7 6600U |
| Sistem Belleği | 16 GB |
| Disk Kapasitesi | 256GB |
| Ekran Boyutu | 14" |
| Ekran Çözünürlüğü | 2560 x 1440 |
| İşletim Sistemi | Win11Pro |
| Durum | İkinci El |
| Stok | 1 Adet |
Ek Özellikler:
Dokunmatik Ekran 360 Katlanabilir Ekran
Garanti
Garanti bilgisi belirtilmemiştir.
Hediye
Bu ürün için hediye bulunmamaktadır.