Lenovo Thinkpad X390 | İntel Core i5-8365U | 16 GB RAM | 256 GB SSD | 13.3" | Notebook
İkinci El
1 Adet Stokta
12.000,00 ₺
KDV HariçÖzellikler
Marka: Lenovo
İşlemci: i5 8365U
RAM: 16 GB
Disk: 256GB
Ekran: 13.3"
İşletim Sistemi: Win11Pro
Lenovo Thinkpad X390 | İntel Core i5-8365U | 16 GB RAM | 256 GB SSD | 13.3" | Notebook
| Marka | Lenovo |
| İşlemci | i5 8365U |
| Sistem Belleği | 16 GB |
| Disk Kapasitesi | 256GB |
| Ekran Boyutu | 13.3" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 |
| İşletim Sistemi | Win11Pro |
| Durum | İkinci El |
| Stok | 1 Adet |
Garanti
1 Yıl Garantili
Hediye
Kılıf Hediyeli