Lenovo ThinkPad X380 Yoga i5-8250U CPU I 8 GB RAM I 256 GB SSD I 13.3'' FHD TOUCH I W1 NOTEBOOK
İkinci El
1 Adet Stokta
0,00 ₺
KDV HariçÖzellikler
Marka: Lenovo
İşlemci: i5 8250U
RAM: 8 GB
Disk: 256GB
Ekran: 13.3"
İşletim Sistemi: Win11Pro
Lenovo ThinkPad X380 Yoga i5-8250U CPU I 8 GB RAM I 256 GB SSD I 13.3'' TOUCH I W1 NOTEBOOK
| Marka | Lenovo |
| İşlemci | i5 8250U |
| Sistem Belleği | 8 GB |
| Disk Kapasitesi | 256GB |
| Ekran Boyutu | 13.3" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 |
| İşletim Sistemi | Win11Pro |
| Durum | İkinci El |
| Stok | 1 Adet |
Ek Özellikler:
Dokunmatik Ekran
Garanti
Garanti bilgisi belirtilmemiştir.
Hediye
Bu ürün için hediye bulunmamaktadır.