Lenovo ThinkPad T590 i5-10310U I 16 GB RAM I 256 GB SSD I 15.6'' FHD I W11 Notebook
İkinci El
1 Adet Stokta
17.000,00 ₺
KDV HariçÖzellikler
Marka: Lenovo
İşlemci: i5-10310U
RAM: 16 GB
Disk: 256GB
Ekran: 15.6"
İşletim Sistemi: Win11Pro
Lenovo ThinkPad T590 i5-10310U I 16 GB RAM I 256 GB SSD I 15.6'' FHD I W11 Notebook
| Marka | Lenovo |
| İşlemci | i5-10310U |
| Sistem Belleği | 16 GB |
| Disk Kapasitesi | 256GB |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| İşletim Sistemi | Win11Pro |
| Durum | İkinci El |
| Stok | 1 Adet |
Garanti
Garanti bilgisi belirtilmemiştir.
Hediye
Bu ürün için hediye bulunmamaktadır.