Lenovo ThinkPad T480S İ7-8650U CPU 16GB RAM 512 GB SSD 14" FHD Notebook
Sıfır
1 Adet Stokta
0,00 ₺
KDV HariçÖzellikler
Marka: Lenovo
İşlemci: i7 8650U
RAM: 16 GB
Disk: 512GB
Ekran: 14"
İşletim Sistemi: Win11Pro
Lenovo ThinkPad T480S İ7-8650U CPU 16GB RAM 512 GB SSD 14" FHD Notebook
| Marka | Lenovo |
| İşlemci | i7 8650U |
| Sistem Belleği | 16 GB |
| Disk Kapasitesi | 512GB |
| Ekran Boyutu | 14" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 |
| İşletim Sistemi | Win11Pro |
| Durum | Sıfır |
| Stok | 1 Adet |
Garanti
Garanti bilgisi belirtilmemiştir.
Hediye
Bu ürün için hediye bulunmamaktadır.