Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 | Ryzen 5 PRO 4650U | 16GB RAM | 256GB SSD | 14" FHD | Notebook
İkinci El
3 Adet Stokta
0,00 ₺
KDV HariçÖzellikler
Marka: Lenovo
İşlemci: Ryzen 5 PRO 4650U
RAM: 16 GB
Disk: 256GB
Ekran: 14"
İşletim Sistemi: Win11Pro
Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 | Ryzen 5 PRO 4650U | 16GB RAM | 256GB SSD | 14" FHD | Notebook
| Marka | Lenovo |
| İşlemci | Ryzen 5 PRO 4650U |
| Sistem Belleği | 16 GB |
| Disk Kapasitesi | 256GB |
| Ekran Boyutu | 14" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| İşletim Sistemi | Win11Pro |
| Durum | İkinci El |
| Stok | 3 Adet |
Ek Özellikler:
Klavye Aydınlatma
Garanti
Garanti bilgisi belirtilmemiştir.
Hediye
Bu ürün için hediye bulunmamaktadır.