Lenovo ThinkPad L14 Gen5 I Ultra 5 125U I 16 GB RAM I 256 GB SSD I 14" WUXGA I Notebook
Sıfır
2 Adet Stokta
0,00 ₺
KDV HariçÖzellikler
Marka: Lenovo
İşlemci: Ultra 5 125U
RAM: 16 GB
Disk: 256GB
Ekran: 14"
İşletim Sistemi: Win11Pro
Lenovo ThinkPad L14 Gen5 I Ultra 5 125U I 16 GB RAM I 256 GB SSD I 14" WUXGA I Notebook
| Marka | Lenovo |
| İşlemci | Ultra 5 125U |
| Sistem Belleği | 16 GB |
| Disk Kapasitesi | 256GB |
| Ekran Boyutu | 14" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920x1200 |
| İşletim Sistemi | Win11Pro |
| Durum | Sıfır |
| Stok | 2 Adet |
Garanti
Garanti bilgisi belirtilmemiştir.
Hediye
Bu ürün için hediye bulunmamaktadır.