Lenovo ThinkCentre Neo 30a 24 Gen 3 | i7-1260P | 16GB RAM | 512GB SSD | 24" FHD | All İn One PC
Sıfır
1 Adet Stokta
45.000,00 ₺
KDV DahilÖzellikler
Marka: Lenovo
İşlemci: i7 - 1260P
RAM: 16 GB
Disk: 512GB NVMe
Ekran: 23.8"
İşletim Sistemi: Win11Pro
Lenovo ThinkCentre Neo 30a 24 Gen 3 | i7-1260P | 16GB RAM | 512GB SSD | 24" FHD | All İn One PC
| Marka | Lenovo |
| İşlemci | i7 - 1260P |
| Sistem Belleği | 16 GB |
| Disk Kapasitesi | 512GB NVMe |
| Ekran Boyutu | 23.8" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| İşletim Sistemi | Win11Pro |
| Durum | Sıfır |
| Stok | 1 Adet |
Garanti
Garanti bilgisi belirtilmemiştir.
Hediye
Bu ürün için hediye bulunmamaktadır.