Lenovo T570 20H90001TX i7-7500U 8 GB 256 GB SSD 15.6 " W11 Notebook
İkinci El
1 Adet Stokta
0,00 ₺
KDV HariçÖzellikler
İşlemci: i7 7500U
RAM: 8 GB
Disk: 256GB
Ekran: 15.6"
İşletim Sistemi: Win11Pro
Lenovo T570 20H90001TX i7-7500U 8 GB 256 GB SSD 15.6 " W11 Notebook
| İşlemci | i7 7500U |
| Sistem Belleği | 8 GB |
| Disk Kapasitesi | 256GB |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| İşletim Sistemi | Win11Pro |
| Durum | İkinci El |
| Stok | 1 Adet |
Garanti
Garanti bilgisi belirtilmemiştir.
Hediye
Bu ürün için hediye bulunmamaktadır.