Lenovo LOQ 15ARP9 | Ryzen 5 7235HS | RTX3050 6GB | 12GB RAM | 512GB SSD | Gaming Notebook
İkinci El
1 Adet Stokta
32.000,00 ₺
KDV HariçÖzellikler
Marka: Lenovo
İşlemci: Ryzen 5 7235HS
RAM: 12 GB
Disk: 512GB NVMe
Ekran: 15.6"
İşletim Sistemi: Win11Pro
Lenovo LOQ 15ARP9 | Ryzen 5 7235HS | RTX3050 6GB | 12GB RAM | 512GB SSD | Gaming Notebook
| Marka | Lenovo |
| İşlemci | Ryzen 5 7235HS |
| Sistem Belleği | 12 GB |
| Disk Kapasitesi | 512GB NVMe |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 |
| Ekran Kartı Belleği | 6GB HARICI |
| İşletim Sistemi | Win11Pro |
| Durum | İkinci El |
| Stok | 1 Adet |
Ek Özellikler:
Klavye Aydınlatma
Garanti
3 Yıl
Hediye
Bu ürün için hediye bulunmamaktadır.