Lenovo IdeaPad Slim 3 | Ryzen™ 7 7730 With Radeon Graphics | 16GB RAM | 512GB SSD | 15.6" FHD TOUCH | Notebook
İkinci El
1 Adet Stokta
23.000,00 ₺
KDV HariçÖzellikler
Marka: Lenovo
İşlemci: Ryzen 7 7730U
RAM: 16 GB
Disk: 512GB NVMe
Ekran: 15.6"
İşletim Sistemi: Win11Pro
Lenovo IdeaPad Slim 3 | Ryzen™ 7 7730 With Radeon Graphics | 16GB RAM | 512GB SSD | 15.6" FHD TOUCH | Notebook
| Marka | Lenovo |
| İşlemci | Ryzen 7 7730U |
| Sistem Belleği | 16 GB |
| Disk Kapasitesi | 512GB NVMe |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| İşletim Sistemi | Win11Pro |
| Durum | İkinci El |
| Stok | 1 Adet |
Garanti
Garanti bilgisi belirtilmemiştir.
Hediye
Bu ürün için hediye bulunmamaktadır.