Lenovo Ideapad Flex 5 14ABR8 I AMD Ryzen 7 5825U I 16GB RAM I 512 GB SSD I 14" WUXGA TOUCH I W11 Notebook
Sıfır
1 Adet Stokta
0,00 ₺
KDV HariçÖzellikler
Marka: Lenovo
İşlemci: Ryzen 7 5825U
RAM: 16 GB
Disk: 512GB
Ekran: 14"
İşletim Sistemi: Win11Pro
Lenovo Ideapad Flex 5 14ABR8 I AMD Ryzen 7 5825U I 16GB RAM I 512 GB SSD I 14" WUXGA TOUCH I W11 Notebook
| Marka | Lenovo |
| İşlemci | Ryzen 7 5825U |
| Sistem Belleği | 16 GB |
| Disk Kapasitesi | 512GB |
| Ekran Boyutu | 14" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920x1200 |
| İşletim Sistemi | Win11Pro |
| Durum | Sıfır |
| Stok | 1 Adet |
Garanti
Garanti bilgisi belirtilmemiştir.
Hediye
Bu ürün için hediye bulunmamaktadır.