Lenovo IdeaPad C340 | İ5-8265U | GTX MX230 2GB | 8GB RAM | 256GB SSD | 14" FHD Dokunmatik | 2in1 Notebook
İkinci El
1 Adet Stokta
1.800,00 ₺
KDV HariçÖzellikler
Marka: Lenovo
İşlemci: İ5 8265U
RAM: 8 GB
Disk: 256GB
Ekran: 14"
İşletim Sistemi: Win11Pro
Lenovo IdeaPad C340 | İ5-8265U | GTX MX230 2GB | 8GB RAM | 256GB SSD | 14" FHD Dokunmatik | 2in1 Notebook
| Marka | Lenovo |
| İşlemci | İ5 8265U |
| Sistem Belleği | 8 GB |
| Disk Kapasitesi | 256GB |
| Ekran Boyutu | 14" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 |
| Ekran Kartı Belleği | 2GB HARICI |
| İşletim Sistemi | Win11Pro |
| Durum | İkinci El |
| Stok | 1 Adet |
Ek Özellikler:
Dokunmatik Ekran
Katlanabilir Menteşe
Kalem Hediyeli
Klavye Aydınlatmalı
Garanti
Garanti bilgisi belirtilmemiştir.
Hediye
Ekran Kalemi Hediyeli