Lenovo IdeaPad 320-15IKB | İ5-8250U | AMD Radeon 530 2GB | 12GB RAM | 256GB SSD | 15.6" Notebook | W11
İkinci El
1 Adet Stokta
0,00 ₺
KDV HariçÖzellikler
Marka: Lenovo
İşlemci: i5 8250U
RAM: 12 GB
Disk: 256GB
Ekran: 15.6"
İşletim Sistemi: Win11Pro
Lenovo IdeaPad 320-15IKB | İ5-8250U | AMD Radeon 530 2GB | 12GB RAM | 256GB SSD | 15.6" Notebook | W11
| Marka | Lenovo |
| İşlemci | i5 8250U |
| Sistem Belleği | 12 GB |
| Disk Kapasitesi | 256GB |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1366 x 768 |
| Ekran Kartı Belleği | 2GB HARICI |
| İşletim Sistemi | Win11Pro |
| Durum | İkinci El |
| Stok | 1 Adet |
Garanti
Garanti bilgisi belirtilmemiştir.
Hediye
Bu ürün için hediye bulunmamaktadır.