HP Z1 G1i | Ultra 7 265 | RTX A400 4GB | 16GB RAM | 512GB SSD | Masaüstü PC
Sıfır
1 Adet Stokta
70.000,00 ₺
KDV HariçÖzellikler
Marka: HP
İşlemci: Ultra 7 265
RAM: 16 GB
Disk: 512GB NVMe
İşletim Sistemi: Win11Pro
HP Z1 G1i | Ultra 7 265 | RTX A400 4GB | 16GB RAM | 512GB SSD | Masaüstü PC
| Marka | HP |
| İşlemci | Ultra 7 265 |
| Sistem Belleği | 16 GB |
| Disk Kapasitesi | 512GB NVMe |
| Ekran Kartı Belleği | 4GB HARİCİ |
| İşletim Sistemi | Win11Pro |
| Durum | Sıfır |
| Stok | 1 Adet |
Garanti
3 YIL
Hediye
Bu ürün için hediye bulunmamaktadır.