HP Victus 16-s0067nt | Ryzen 5 7640HS | RTX 3050 6GB | 16GB RAM | 512GB SSD | 16.1" FHD 144Hz | Gaming Notebook
Sıfır
1 Adet Stokta
44.000,00 ₺
KDV HariçÖzellikler
Marka: HP
İşlemci: Ryzen 5 7640HS
RAM: 16 GB
Disk: 512GB NVMe
Ekran: 16.1"
İşletim Sistemi: Win11Pro
HP Victus 16-s0067nt | Ryzen 5 7640HS | RTX 3050 6GB | 16GB RAM | 512GB SSD | 16" FHD 144Hz | Gaming Notebook
| Marka | HP |
| İşlemci | Ryzen 5 7640HS |
| Sistem Belleği | 16 GB |
| Disk Kapasitesi | 512GB NVMe |
| Ekran Boyutu | 16.1" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 |
| Ekran Kartı Belleği | 6GB HARICI |
| İşletim Sistemi | Win11Pro |
| Durum | Sıfır |
| Stok | 1 Adet |
Ek Özellikler:
144Hz Ekran
Garanti
2 Yıl
Hediye
Bu ürün için hediye bulunmamaktadır.