Hp Victus 15-fa1025nt 13.Nesil Core i5 13500H-RTX4050 6Gb-16Gb-512Gb-15.6inc-W11
Sıfır
2 Adet Stokta
45.000,00 ₺
KDV HariçÖzellikler
Marka: HP
İşlemci: İ5-13500H
RAM: 16 GB
Disk: 512GB NVMe
Ekran: 15.6"
İşletim Sistemi: Win11Pro
Hp Victus 15-fa1025nt 13.Nesil Core i5 13500H-RTX4050 6Gb-16Gb-512Gb-15.6inc-W11
| Marka | HP |
| İşlemci | İ5-13500H |
| Sistem Belleği | 16 GB |
| Disk Kapasitesi | 512GB NVMe |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 |
| Ekran Kartı Belleği | 6GB HARICI |
| İşletim Sistemi | Win11Pro |
| Durum | Sıfır |
| Stok | 2 Adet |
Garanti
Garanti bilgisi belirtilmemiştir.
Hediye
Bu ürün için hediye bulunmamaktadır.