HP ProOne 240 G10 Ultra5 125U I 16 GB RAM I 512 GB NVMe I 23.8 LBL 3S Slim FHD I All in One PC
Sıfır
1 Adet Stokta
0,00 ₺
KDV HariçÖzellikler
Marka: HP
İşlemci: Ultra 5 125U
RAM: 16 GB
Disk: 512GB NVMe
Ekran: 23.8"
İşletim Sistemi: Win11Pro
HP ProOne 240 G10 Ultra5 125U I 16 GB RAM I 512 GB NVMe I 23.8 LBL 3S Slim FHD I All in One PC
| Marka | HP |
| İşlemci | Ultra 5 125U |
| Sistem Belleği | 16 GB |
| Disk Kapasitesi | 512GB NVMe |
| Ekran Boyutu | 23.8" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 |
| İşletim Sistemi | Win11Pro |
| Durum | Sıfır |
| Stok | 1 Adet |
Garanti
Garanti bilgisi belirtilmemiştir.
Hediye
Bu ürün için hediye bulunmamaktadır.