HP 15S-FQ5004NLA | i3-1215U | 8GB RAM | 256 SSD | 15.6" | Notebook
İkinci El
1 Adet Stokta
0,00 ₺
KDV HariçÖzellikler
Marka: HP
İşlemci: i3-1215U
RAM: 8 GB
Disk: 256GB
Ekran: 15.6"
İşletim Sistemi: Win11Pro
HP 15S-FQ5004NLA | i3-1215U | 8GB RAM | 256 SSD | 15.6" | Notebook
| Marka | HP |
| İşlemci | i3-1215U |
| Sistem Belleği | 8 GB |
| Disk Kapasitesi | 256GB |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1366 x 768 |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| İşletim Sistemi | Win11Pro |
| Durum | İkinci El |
| Stok | 1 Adet |
Garanti
Garanti bilgisi belirtilmemiştir.
Hediye
Bu ürün için hediye bulunmamaktadır.