Dell Pro 14 PC14250 Ultra 7 255U 32GB 512GB SSD 14 Fhd+ Windows 11 Pro
Sıfır
1 Adet Stokta
45.000,00 ₺
KDV HariçÖzellikler
Marka: Dell
İşlemci: Ultra 7 255U
RAM: 32 GB
Disk: 512GB NVMe
Ekran: 14"
İşletim Sistemi: Win11Pro
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 7 255U 32GB 512GB SSD 14 Fhd+ Windows 11 Pro
| Marka | Dell |
| İşlemci | Ultra 7 255U |
| Sistem Belleği | 32 GB |
| Disk Kapasitesi | 512GB NVMe |
| Ekran Boyutu | 14" |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| İşletim Sistemi | Win11Pro |
| Durum | Sıfır |
| Stok | 1 Adet |
Garanti
3Y
Hediye
Bu ürün için hediye bulunmamaktadır.