Dell Precision 5560 | i7-11850H | RTX A2000 4GB | 16GB RAM | 512GB SSD | 15.6" WUXGA | Notebook -
Sıfır
1 Adet Stokta
33.000,00 ₺
KDV HariçÖzellikler
Marka: Dell
İşlemci: i7-11850H
RAM: 16 GB
Disk: 512GB NVMe
Ekran: 15.6"
İşletim Sistemi: Win11Pro
Dell Precision 5560 | i7-11850H | RTX A2000 4GB | 16GB RAM | 512GB SSD | 15.6" WUXGA | Notebook
| Marka | Dell |
| İşlemci | i7-11850H |
| Sistem Belleği | 16 GB |
| Disk Kapasitesi | 512GB NVMe |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920x1200 |
| Ekran Kartı Belleği | 4GB HARİCİ |
| İşletim Sistemi | Win11Pro |
| Durum | Sıfır |
| Stok | 1 Adet |
Ek Özellikler:
Klavye Aydınlatma
Garanti
Garanti bilgisi belirtilmemiştir.
Hediye
Bu ürün için hediye bulunmamaktadır.