DELL PRECİSİON 3551 I i7 10750H CPU I 32 GB RAM I 512 GB SSD I NVIDIA QUADRO P620 4GB I 15.6' FHD I Notebook
İkinci El
1 Adet Stokta
27.000,00 ₺
KDV HariçÖzellikler
Marka: Dell
İşlemci: i7 10750H
RAM: 32 GB
Disk: 512GB
Ekran: 15.6"
İşletim Sistemi: Win11Pro
DELL PRECİSİON 3551 I i7 10750H CPU I 32 GB RAM I 512 GB SSD I NVIDIA QUADRO P620 4GB I 15.6' FHD I Notebook
| Marka | Dell |
| İşlemci | i7 10750H |
| Sistem Belleği | 32 GB |
| Disk Kapasitesi | 512GB |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 |
| Ekran Kartı Belleği | 4GB HARİCİ |
| İşletim Sistemi | Win11Pro |
| Durum | İkinci El |
| Stok | 1 Adet |
Garanti
Garanti bilgisi belirtilmemiştir.
Hediye
Bu ürün için hediye bulunmamaktadır.