Dell Latitude 7420 | İntel Core i7-1185G7 | 16 GB RAM | 256 GB SSD | 14" FHD TOUCH | Dokunmatik Notebook
İkinci El
1 Adet Stokta
24.000,00 ₺
KDV HariçÖzellikler
Marka: Dell
İşlemci: İ7-1185G7
RAM: 16 GB
Disk: 256GB
Ekran: 14"
İşletim Sistemi: Win11Pro
Dell Latitude 7420 | İntel Core i7-1185G7 | 16 GB RAM | 256 GB SSD | 14" FHD TOUCH | Dokunmatik Notebook
| Marka | Dell |
| İşlemci | İ7-1185G7 |
| Sistem Belleği | 16 GB |
| Disk Kapasitesi | 256GB |
| Ekran Boyutu | 14" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| İşletim Sistemi | Win11Pro |
| Durum | İkinci El |
| Stok | 1 Adet |
Ek Özellikler:
Klavye Aydınlatmalı Dokunmatik Ekran
Garanti
Garanti bilgisi belirtilmemiştir.
Hediye
Klavye Hediyeli