Dell Latitude 7330 N206L733013_VP I7-1255U 16GB 256GB SSD 13.3" W11PRO Notebook (Outlet)
İkinci El
5 Adet Stokta
17.000,00 ₺
KDV HariçÖzellikler
Marka: Dell
İşlemci: i7 - 1255U
RAM: 16 GB
Disk: 256GB
Ekran: 13.3"
İşletim Sistemi: Win11Pro
Dell Latitude 7330 N206L733013_VP I7-1255U 16GB 256GB SSD 13.3" W11PRO Notebook (Outlet)
| Marka | Dell |
| İşlemci | i7 - 1255U |
| Sistem Belleği | 16 GB |
| Disk Kapasitesi | 256GB |
| Ekran Boyutu | 13.3" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| İşletim Sistemi | Win11Pro |
| Durum | İkinci El |
| Stok | 5 Adet |
Garanti
Garanti bilgisi belirtilmemiştir.
Hediye
Bu ürün için hediye bulunmamaktadır.