Dell Latitude 5450 | Ultra 7 155U | 32GB RAM | 512GB SSD | 14" FHD | W11 Notebook
İkinci El
1 Adet Stokta
0,00 ₺
KDV HariçÖzellikler
Marka: Dell
İşlemci: Ultra 7 155u
RAM: 32 GB
Disk: 512GB
Ekran: 14"
İşletim Sistemi: Win11Pro
Dell Latitude 5450 | Ultra 7 155U | 32GB RAM | 512GB SSD | 14" FHD | W11 Notebook
| Marka | Dell |
| İşlemci | Ultra 7 155u |
| Sistem Belleği | 32 GB |
| Disk Kapasitesi | 512GB |
| Ekran Boyutu | 14" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 |
| İşletim Sistemi | Win11Pro |
| Durum | İkinci El |
| Stok | 1 Adet |
Garanti
Garanti bilgisi belirtilmemiştir.
Hediye
Bu ürün için hediye bulunmamaktadır.