Dell Latitude 5450 | Ultra 5 135U | 16GB RAM | 256GB SSD | 14" FHD | Notebook
Sıfır
1 Adet Stokta
0,00 ₺
KDV HariçÖzellikler
Marka: Dell
İşlemci: intel Ultra 5 135U
RAM: 16 GB
Disk: 256GB
Ekran: 14"
İşletim Sistemi: Win11Pro
Dell Latitude 5450 | Ultra 5 135U | 16GB RAM | 256GB SSD | 14" FHD | Notebook
| Marka | Dell |
| İşlemci | intel Ultra 5 135U |
| Sistem Belleği | 16 GB |
| Disk Kapasitesi | 256GB |
| Ekran Boyutu | 14" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| İşletim Sistemi | Win11Pro |
| Durum | Sıfır |
| Stok | 1 Adet |
Ek Özellikler:
Klavye Aydınlatmalı
Garanti
Garanti bilgisi belirtilmemiştir.
Hediye
Bu ürün için hediye bulunmamaktadır.