Dell Latitude 5430 | i7-1265U | 16 GB | 512 GB SSD | 14" Full HD | W11 Notebook
İkinci El
1 Adet Stokta
0,00 ₺
KDV HariçÖzellikler
Marka: Dell
İşlemci: İ7-1265U
RAM: 16 GB
Disk: 512GB
Ekran: 14"
İşletim Sistemi: Win11Pro
Dell Latitude 5430 | i7-1265U | 16 GB | 512 GB SSD | 14" Full HD | W11 Notebook
| Marka | Dell |
| İşlemci | İ7-1265U |
| Sistem Belleği | 16 GB |
| Disk Kapasitesi | 512GB |
| Ekran Boyutu | 14" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| İşletim Sistemi | Win11Pro |
| Durum | İkinci El |
| Stok | 1 Adet |
Garanti
Garanti bilgisi belirtilmemiştir.
Hediye
Bu ürün için hediye bulunmamaktadır.