Dell Latitude 5400 | i7-8665U | 16 GB RAM | 512 GB SSD | 14" FHD | Notebook | Dokunmatik
İkinci El
1 Adet Stokta
17.000,00 ₺
KDV HariçÖzellikler
Marka: Dell
İşlemci: i7-8665U
RAM: 16 GB
Disk: 512GB NVMe
Ekran: 13.3"
İşletim Sistemi: Windows 10 Pro
Dell Latitude 5400 | i7-8665U | 16 GB RAM | 512 GB SSD | 14" FHD | Notebook | Dokunmatik
| Marka | Dell |
| İşlemci | i7-8665U |
| Sistem Belleği | 16 GB |
| Disk Kapasitesi | 512GB NVMe |
| Ekran Boyutu | 13.3" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Durum | İkinci El |
| Stok | 1 Adet |
Ek Özellikler:
WIN11 - TOUCH
Garanti
Garanti bilgisi belirtilmemiştir.
Hediye
Bu ürün için hediye bulunmamaktadır.