Dell Latitude 5310 | i5-10310U | 8GB RAM | 256GB SSD | 13.3" FHD Dokunmatik Ekran | Notebook
İkinci El
1 Adet Stokta
18.000,00 ₺
KDV HariçÖzellikler
Marka: Dell
İşlemci: i5-10310U
RAM: 8 GB
Disk: 256GB
Ekran: 13.3"
İşletim Sistemi: Win11Pro
Dell Latitude 5310 | i5-10310U | 8GB RAM | 256GB SSD | 13.3" FHD Dokunmatik Ekran | Notebook
| Marka | Dell |
| İşlemci | i5-10310U |
| Sistem Belleği | 8 GB |
| Disk Kapasitesi | 256GB |
| Ekran Boyutu | 13.3" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| İşletim Sistemi | Win11Pro |
| Durum | İkinci El |
| Stok | 1 Adet |
Ek Özellikler:
Klavye Aydınlatmalı
Dokunmatik Ekran
Garanti
Garanti bilgisi belirtilmemiştir.
Hediye
Bu ürün için hediye bulunmamaktadır.