Dell Latitude 3540 Intel Core i5-1335U I 8 GB RAM I 256 GB SSD I 15.6'' FHD I Notebook
Sıfır
6 Adet Stokta
0,00 ₺
KDV HariçÖzellikler
Marka: Dell
İşlemci: İ5-1335U
RAM: 8 GB
Disk: 256GB
Ekran: 15.6"
İşletim Sistemi: Win11Pro
Dell Latitude 3540 Intel Core i5-1335U I 8 GB RAM I 256 GB SSD I 15.6'' FHD I Notebook
| Marka | Dell |
| İşlemci | İ5-1335U |
| Sistem Belleği | 8 GB |
| Disk Kapasitesi | 256GB |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 |
| İşletim Sistemi | Win11Pro |
| Durum | Sıfır |
| Stok | 6 Adet |
Garanti
Garanti bilgisi belirtilmemiştir.
Hediye
Bu ürün için hediye bulunmamaktadır.