Dell Latitude 3420 | i5-1135G7 | 16 GB | 256 GB SSD | Iris Xe Graphics | 14" Full HD | Notebook
Sıfır
1 Adet Stokta
0,00 ₺
KDV HariçÖzellikler
Marka: Dell
İşlemci: i5-1135G7
RAM: 16 GB
Disk: 256GB
Ekran: 14"
İşletim Sistemi: Win11Pro
Dell Latitude 3420 | i5-1135G7 | 16 GB | 256 GB SSD | Iris Xe Graphics | 14" Full HD | Notebook
| Marka | Dell |
| İşlemci | i5-1135G7 |
| Sistem Belleği | 16 GB |
| Disk Kapasitesi | 256GB |
| Ekran Boyutu | 14" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 |
| İşletim Sistemi | Win11Pro |
| Durum | Sıfır |
| Stok | 1 Adet |
Garanti
Garanti bilgisi belirtilmemiştir.
Hediye
Bu ürün için hediye bulunmamaktadır.