Casper Nirvana A900 I i5-13420H I 16 GB RAM I 512 GB SSD I 23.8" FHD I All in One PC
Sıfır
2 Adet Stokta
0,00 ₺
KDV HariçÖzellikler
Marka: Casper
İşlemci: İ5-13420H
RAM: 16 GB
Disk: 512GB
Ekran: 23.8"
İşletim Sistemi: Win11Pro
Casper Nirvana A900 I i5-13420H I 16 GB RAM I 512 GB SSD I 23.8" FHD I All in One PC
| Marka | Casper |
| İşlemci | İ5-13420H |
| Sistem Belleği | 16 GB |
| Disk Kapasitesi | 512GB |
| Ekran Boyutu | 23.8" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 |
| İşletim Sistemi | Win11Pro |
| Durum | Sıfır |
| Stok | 2 Adet |
Garanti
Garanti bilgisi belirtilmemiştir.
Hediye
Bu ürün için hediye bulunmamaktadır.