Asus Zenbook 13 UX325J | İ5-1035G4 | 8GB RAM | 512GB SSD | 13" FHD OLED | Notebook
Sıfır
1 Adet Stokta
25.000,00 ₺
KDV HariçÖzellikler
Marka: ASUS
RAM: 8 GB
Disk: 512GB NVMe
Ekran: 13"
İşletim Sistemi: Win11Pro
Asus Zenbook 13 UX325J | İ5-1035G4 | 8GB RAM | 512GB SSD | 13" FHD OLED | Notebook
| Marka | ASUS |
| Sistem Belleği | 8 GB |
| Disk Kapasitesi | 512GB NVMe |
| Ekran Boyutu | 13" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| İşletim Sistemi | Win11Pro |
| Durum | Sıfır |
| Stok | 1 Adet |
Garanti
Garanti bilgisi belirtilmemiştir.
Hediye
Bu ürün için hediye bulunmamaktadır.