Asus Vivobook Go 15 E1504G | İ3-N305 | 8GB RAM | 256GB SSD | 15.6" FHD | Notebook
İkinci El
1 Adet Stokta
15.000,00 ₺
KDV HariçÖzellikler
Marka: ASUS
İşlemci: İ3-N305
RAM: 8 GB
Disk: 256GB
Ekran: 15.6"
İşletim Sistemi: Win11Pro
Asus Vivobook Go 15 E1504G | İ3-N305 | 8GB RAM | 256GB SSD | 15.6" FHD | Notebook
| Marka | ASUS |
| İşlemci | İ3-N305 |
| Sistem Belleği | 8 GB |
| Disk Kapasitesi | 256GB |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| İşletim Sistemi | Win11Pro |
| Durum | İkinci El |
| Stok | 1 Adet |
Garanti
Garanti bilgisi belirtilmemiştir.
Hediye
Bu ürün için hediye bulunmamaktadır.