ASUS Vivobook 15 X1502V | İ5-13420H | 8GB RAM | 512GB SSD | FHD 15.6" | Notebook
İkinci El
1 Adet Stokta
20.000,00 ₺
KDV HariçÖzellikler
Marka: ASUS
İşlemci: İ5-13420H
RAM: 8 GB
Disk: 512GB NVMe
Ekran: 15.6"
İşletim Sistemi: Win11Pro
ASUS Vivobook 15 X1502V | İ5-13420H | 8GB RAM | 512GB SSD | FHD 15.6" | Notebook
| Marka | ASUS |
| İşlemci | İ5-13420H |
| Sistem Belleği | 8 GB |
| Disk Kapasitesi | 512GB NVMe |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| İşletim Sistemi | Win11Pro |
| Durum | İkinci El |
| Stok | 1 Adet |
Garanti
Garanti bilgisi belirtilmemiştir.
Hediye
Bu ürün için hediye bulunmamaktadır.