Apple MacBook Air M4 16GB RAM 256GB SSD 15" Notebook - MC7A4TU/A
Sıfır
1 Adet Stokta
57.000,00 ₺
KDV HariçÖzellikler
Marka: Apple
RAM: 16 GB
Disk: 256GB
Ekran: 15"
Apple MacBook Air M4 16GB RAM 256GB SSD 15" Notebook - MC7A4TU/A
| Marka | Apple |
| Sistem Belleği | 16 GB |
| Disk Kapasitesi | 256GB |
| Ekran Boyutu | 15" |
| Ekran Çözünürlüğü | 2880 x 1800 |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Durum | Sıfır |
| Stok | 1 Adet |
Garanti
Garanti bilgisi belirtilmemiştir.
Hediye
Bu ürün için hediye bulunmamaktadır.