Apple MacBook Air 13.6'' M4 I 16 GB 256 GB SSD I Notebook
Sıfır
1 Adet Stokta
43.000,00 ₺
KDV HariçÖzellikler
Marka: Apple
İşlemci: M4
RAM: 16 GB
Disk: 256GB
Ekran: 13.6"
Apple MacBook Air 13.6'' M4 I 16 GB 256 GB SSD I Notebook
| Marka | Apple |
| İşlemci | M4 |
| Sistem Belleği | 16 GB |
| Disk Kapasitesi | 256GB |
| Ekran Boyutu | 13.6" |
| Ekran Çözünürlüğü | 2560 x 1600 |
| Durum | Sıfır |
| Stok | 1 Adet |
Garanti
Garanti bilgisi belirtilmemiştir.
Hediye
Bu ürün için hediye bulunmamaktadır.