ACER Aspire Lite 16 N24G1 | İ5-1334U | 8GB RAM | 512GB SSD | 16" WUXGA | Notebook
Sıfır
1 Adet Stokta
0,00 ₺
KDV HariçÖzellikler
Marka: Acer
İşlemci: I5-1334U
RAM: 8 GB
Disk: 512GB NVMe
Ekran: 16"
İşletim Sistemi: Win11Pro
ACER Aspire Lite 16 N24G1 | İ5-1334U | 8GB RAM | 512GB SSD | 16" WUXGA | Notebook
| Marka | Acer |
| İşlemci | I5-1334U |
| Sistem Belleği | 8 GB |
| Disk Kapasitesi | 512GB NVMe |
| Ekran Boyutu | 16" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920x1200 |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| İşletim Sistemi | Win11Pro |
| Durum | Sıfır |
| Stok | 1 Adet |
Garanti
Garanti bilgisi belirtilmemiştir.
Hediye
Bu ürün için hediye bulunmamaktadır.