Acer Aspire 3 15 I i5-1135G7 I 8 GB RAM I 512 GB SSD I 15.6" FHD I Notebook
Sıfır
1 Adet Stokta
0,00 ₺
KDV HariçÖzellikler
Marka: Acer
İşlemci: i5-1135G7
RAM: 8 GB
Disk: 512GB
Ekran: 15.6"
İşletim Sistemi: Win11Pro
Acer Aspire 3 15 I i5-1135G7 I 8 GB RAM I 512 GB SSD I 15.6" FHD I Notebook
| Marka | Acer |
| İşlemci | i5-1135G7 |
| Sistem Belleği | 8 GB |
| Disk Kapasitesi | 512GB |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 |
| İşletim Sistemi | Win11Pro |
| Durum | Sıfır |
| Stok | 1 Adet |
Garanti
Garanti bilgisi belirtilmemiştir.
Hediye
Bu ürün için hediye bulunmamaktadır.