Acer Aspire Lite 14 | i5-1235U | 8GB RAM | 512GB SSD | 14" FHD | Notebook
İkinci El
1 Adet Stokta
18.000,00 ₺
KDV HariçÖzellikler
Marka: Acer
İşlemci: İ5-1235U
RAM: 8 GB
Disk: 512GB NVMe
Ekran: 14"
İşletim Sistemi: Win11Pro
Acer Aspire Lite 14 | i5-1235U | 8GB RAM | 512GB SSD | 14" FHD | Notebook
| Marka | Acer |
| İşlemci | İ5-1235U |
| Sistem Belleği | 8 GB |
| Disk Kapasitesi | 512GB NVMe |
| Ekran Boyutu | 14" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| İşletim Sistemi | Win11Pro |
| Durum | İkinci El |
| Stok | 1 Adet |
Garanti
Garanti bilgisi belirtilmemiştir.
Hediye
Bu ürün için hediye bulunmamaktadır.